دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۹    


   

 - جهت درج آگهی ابتدا باید عضو سایت شوید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید : شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: 021-88245235 , 3407504-0912

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
غذا و خوراکی

اخبار

آمار نيازمنديها

نفر بازديد آگهي تاريخ
۵۹۶۷۹۰ ۴ ۰۵/۱۳
۸۷۲۷۵۶ ۲ ۰۵/۱۲
۱۲۷۴۲۱۰۱ ۰ ۰۵/۱۱
۲۴۴۷۱۲۰۶ ۱ ۰۵/۱۰
۱۳۴۵۱۳۲۳ ۰ ۰۵/۰۹
۱۲۲۴۱۰۲۷ ۲۷ ۰۵/۰۸
۶۹۱۵۸۸ ۱ ۰۵/۰۷

لینکدونی

صنعت - توليد مواد غذايي

عسل زخمهاي پوستي را از بین می برد

قدرت درمانی عسل از سوختگی تا پوکی استخوان


(نچرال نيوز) عسل خام – عسلي که پاستوريزه و فيلتر نشده و کاملا مستقيم از داخل کندو برداشت شده باشد – گنجينه اي است از داروهاي شفابخش و ارزشهاي غذايي. چنين عسلي شامل مقدار فراواني از مواد معدني و ويتامينها و يک داروي قوي طبيعي با مصرف خوراکي يا استعمال خارجي است .

ليست کارکردهاي سودمند عسل براي بدن بسيار طولاني است.

عسل جذب کلسيم را بالا مي برد ، مي تواند مقدار هموگلوبين را افزايش دهد و يا با عامل هاي تغذيه اي خود باعث جلوگيري از کم خوني شود ، زماني که با سرکه ي سيب مخلوط شده باشد به بهبود ورم مفاصل کمک مي کند ، با سرماخوردگي و همه انواع امراض تنفسي مبارزه مي کند ، مي تواند سرعت بهبود زخم معده را بالا ببرد ، به عنوان يک ملين طبيعي ملايم عمل مي کند ، به يبوست ، آلرژي و چاقي کمک مي کند ، مجموعه اي از ويتامينها و مواد معدني را براي بدن محيا مي کند و بدون به جريان انداختن انسولين در بدن - که مصرف شکر سفيد آن را ايجاد مي کند - باعث فراهم آمدن سريع انرژي است .

بسياري عسل خام را به دليل تأثير مثبت بر ضد حساسيت ها و تب يونجه مفيد يافته اند و يک يا دو قاشق چاي خوري از آن قبل از خواب مي تواند به بي خوابي(insomnia) کمک کند.

به عنوان يک ضد عفوني کننده ، عسل يک مرهم براي مسموميت هايي نظير گزش ، نيش خوردگي يا زخم هاي عفوني به کار مي رود .

عسل يک آنتي بيوتيک برتر در درمان زخم معده ، قانقاريا و عفونت زخمهاي جراحي است . همچنين به التيام محل برش حاصل از جراحي کمک کرده و يک محيط محافظ را براي بافتهاي پيوندي پوست ، قرنيه ، عروق خون و استخوان در زمان حمل يا نگهداري ايجاد مي کند تا درعمل پيوند استفاده شوند.

دکتر کاس ايگرام ( Cass Igram) مي گويد : «عسل خام به گونه اي استثناعي به صورت داخلي عليه باکتريها و انگلها مؤثر است . علاوه بر اين ، حاوي آنتي بيوتيک هايي است که به طور مستقيم به کشتن ميکروبها کمک مي کنند . عسل خام زماني که به صورت موضعي به کار رود به معالجه بافتهاي آسيب ديده از عفونت يا ضربه سرعت مي دهد . عسل به همان ميزان که از قندهاي ساده تشکيل شده است ، حاوي ويتامينها ، مواد معدني و آنزيمها نيز هست و اين يعني همه عواملي که براي معالجه جراحات لازم است .»

دريک تحقيقات اعجاب انگيز و مدرن دانشمندان و پزشکان کشف مجدد تأثيرات عسل به عنوان درمان جراحات را در دستور کار دارند . در سالهاي اخير عسل به صورت مؤثر در محيط هاي کلينيکي براي معالجه زخم هاي عميقي که تا استخوان پيش رفته اند (fist-sized ulcers) همچنين در درمان سوختگي هاي درجه اول ، درجه دوم و سوم به خوبي کاربرد دارد که در اين موارد حتي معالجه کامل بدون نياز به پيوند پوست ،عفونت يا ضايعات ماهيچه اي نيز گزارش شده است.

عسل مي تواند به خوبي براي چنين ضايعاتي با پوششي از بانداژ استريل که هر روز تعويض مي شود به کار گرفته شود. زماني که جراحات تميز هستند عسل به عنوان يک معالجه کننده عمل مي کند و همچنين رويه مشابهي نيز براي زخمهاي عفوني ، جراحات ، يا آلسرها و زخمهاي زرد دارد .

عسل سير مي تواند به طور مستقيم براي جراحات عفوني به کار رود که به تميز کردن محدوده زخم نيز کمک خواهد کرد .

دکتر پيتر مولان ( Petter Molan ) استاد بيوشيمي در دانشگاه وايکاتو (Waikato) نيوزيلند در خط مقدم تحقيقات عسل ظرف بيست سال گذشته حضور داشته است . او سرپرستي بخش تحقيقات عسل را در دانشگاه به عهده دارد . ارگاني که به صورت بين المللي به دليل تخصص اش در خواص ضد ميکروبي عسل ، شناخته مي شود .

مشاهدات کلينيکي و مطالعات تجربي ثابت کرد که عسل خواص آنتي باکتريال [ضد ميکروب] و ضد فساد پذيري مؤثري دارد . عسل به طور خارق العاده چرکها ، زخمهاي پوستي و بافتهاي مرده را در جراحات از بين مي برد و بافت جديد را براي رشد تحريک مي کند .

دکتر مولان توضيح مي دهد : «آزمايشهاي اتفاقي نشان داد که عسل از سولفاديازين نقره - گسترده ترين پماد ضد باکتري براي سوختگي ها ، که در بيمارستان ها استفاده مي شود- در کنترل عفونتهاي زخمهاي سوختگي مؤثر تر است » .

دکتر مولان معتقد است که اگر از ابتدا عسل در موارد عفونت خوني(septicemia) استفاده مي شد ، بافتهاي خراب شده بسيار کمتري داشتيم ؛ وي مي گويد: « توانايي چشمگير عسل براي کاهش التهاب و از بين بردن يون هاي آزاد روند تخريب پوست را متوقف مي کند ، همانگونه که در خصوص سوختگي ها عمل مي کند و به همان خوبي که محيط را در برابر عفونت حمايت مي کند.» دکتر مولان افزود: « هم اکنون در حالي که هيچ چيز ديگري مؤثر نيست ، مردم دوباره به عسل روي آورده اند . اين بستر مناسبي براي انتخاب عسل به عنوان نخستين عامل درماني است.»

محققان معتقدند که پتانسيل درماني عسل به طور برجسته مورد استفاده قرارگرفته است. با افزايش علاقه مندي به استفاده از معالجات جايگزين و با وجود شيوع مقاومت به آنتي بيوتيک ها در طيف باکتريها ، ممکن است در نهايت عسل نقش خود را به عنوان معالج زخم ها باز يابد .

مطمئنا عسل مؤثر خواهد بود : عسل خام يک پوشش استريل بدون درد و مؤثر براي زخم ايجاد مي کند . عسل را به طور مستقيم بر روي بريدگيهاي باز ، خراشيدگيها و سوختگيها استعمال کرده و آن را با يک قطعه گاز بپوشانيد . نتيجه بسيار سريع تر از جايگزين هاي مرسوم ديگر نظير پمادها و کرم ها پديدار خواهد شد .

عسل همچنين به طوراستثنائي براي بيماريهاي تنفسي مؤثر است. يک مطالعه در بلغارستان روي بيش از 18000 مريض نشان داد که عسل برونشيت مزمن (برونشيت تنگي نفس) ، التهاب آلرژيک مزمن غشاء مخاطي بيني و سينوزيت را بهبود مي دهد .

عسل يک درمان مؤثر براي سرماخوردگي، آنفولانزا ، عفونتهاي تنفسي است و تقويت کننده سيستم ايمني از افسردگي محسوب مي شود.در حالي که مصرف شکر سيستم ايمني از افسردگي را متوقف مي کند عسل با کيفيت مي تواند آن را تحريک به کار نمايد .

در اين جا روش هاي ديگري را براي بهره مندي از قدرت شفا بخشي عسل مطرح مي کنيم .

سوختگي : براحتي عسل را روي سوختگي استعمال کنيد . سوزش آن را آرام مي کند، درد را از بين مي برد و به معالجه سريع و بدون بر جاي گذاشتن اثر کمک مي کند . صرف نظر از مرهم بودن و آنتي بيوتيک بودن عسل ، باکتري ها نيز بسادگي نمي توانند در آن زنده بمانند.

شب ادراري کودکان : يک قاشق چاي خوري از عسل قبل از خوابيدن کمک مي کند که بچه ادرار خود را راحت تر نگه دارد و ترس کودک را آرام مي کند .

بي خوابي : يک قاشق دسرخوري از عسل در يک ليوان شير گرم به خوابيدن کمک مي کند و کارايي شگفت انگيزي دارد.

بيش فعالي: کل مصرف شکر سفيد خود را با عسل جايگزين کنيد . شکر محرکي بدون ارزش هاي غذايي است .اما عسل در بدن ايجاد انرژي کرده و باعث تحريک نيز نمي شود.

خلط بيني شديد: يک قاشق دسرخوري از عسل را در يک لگن کوچک از آب جوش حل نموده و بخور آن را پس از پوشاندن سرتان با يک حوله استنشاق نمائيد. بسيار مؤثر است.

کوفتگي: يک قاشق دسرخوري عسل را در آب ولرم حل کرده يا محلولي از آب و عسل که يک چهارم آن عسل باشد در شيشه ريخته و در يخچال نگهداري کنيد . عسل اصولا از فروکتوز و گلوکز تشکيل شده است بنابراين به سرعت توسط سيستم گوارش جذب مي شود . عسل يک تثبيت کننده طبيعي بي همتاست . در رم باستان پهلوانان براي استقامت بيشتر در رقابت ها و حتي پس از آن به عنوان يک احيا کننده از عسل استفاده مي کردند..

روشن کننده قوي صورت:عسل را با مقدار مساوي از آردجو، مخلوط نموده و به عنوان ماسک روي صورت قرار دهيد . براي نيم ساعت آن را رها کرده و سپس آن را بشوئيد. به عنوان يک سفيد کننده قوي براي جوش ها و ديگر آسيب هاي نا خواسته پوست بسيار عالي است.

سوء هاضمه: عسل را با مقدار مساوي از سرکه سيب مخلوط نموده و با مقدار مناسب آب جهت خوش خوراک شدن رقيق نمائيد. اين محلول همچنين براي مفاصل و تسريع کردن در کاهش وزن بسيار شگفت انگيز است.

حالت دهنده مو : عسل را با مقدار مساوي از روغن زيتون مخلوط نموده و موها را با آن آغشته نمائيد، سر را براي نيم ساعت با يک حوله گرم بپوشانيد ، سپس اين شامپو را از روي سر خود بشوييد ، اين معجون موها و پوست سر را تغذيه مي کند. موهايتان را هرگز به اين خوش حالتي حس نکرده ايد.

گلودرد: اجازه دهيد که يک قاشق چاي خوري از عسل در انتهاي حلقتان ذوب شده و قطره قطره وارد گلويتان شود. براحتي قسمت متورم شده را نرم مي کند .

استرس: محلول عسل و آب آرام کننده است و باعث آرامش زياد در شما مي شود . مي توانيد از محلولي که تقريبا يک چهارم آن عسل باشد استفاده نمائيد .

کم خوني : عسل بهترين عامل غني کننده خون بوسيله بالا بردن ميزان گلوبولها بشمار مي رود. البته هر چه عسل تيره تر باشد حاوي کانيهاي بيشتري است.

به عنوان نگهدارنده در غذاها: اگر شما در دستور پخت کيک و کلوچه هاي خود عسل را جايگزين شکر نماييد ، آنها به دليل خواص آنتي باکتريال عسل، به مدت طولاني تري تازه مي ماند. البته به دليل وجود رطوبت در عسل بايد مايعات موجود در مخلوط خود را تا حدود يک پنجم کاهش دهيد.

شيشه بچه: چهار قاشق چاي خوري از عسل در شيشه ريخته و با آب مخلوط کنيد . اين محلول يک تسکين دهنده بسيار مناسب و يک کمکي مولتي ويتامين است .

اگر مدفوع بچه خيلي شل باشد مقدار عسل را يک دوم قاشق کاهش داده و اگر خيلي سفت است ، يک دوم قاشق افزايش دهيد. (اخطار: هرگز عسل خام را به بچه زير يک سال ندهيد اين براي او بيش از حد غني است. ) در زمان رشد دندانهاي نوزاد نيز عسل را روي دندان استعمال نمائيد. زيرا مي تواند يک مسکن و بي حس کننده ملايم باشد.

پوکي استخوان : تحقيقات نشان مي دهد يک قاشق چاي خوري عسل در هر روز به جذب کلسيم در بدن کمک نموده و باعث جلوگيري از پوکي استخوان مي شود. اين کار به همه افراد بالاي 50 سال توصيه مي شود.

طول عمر: اکثر افراد با طول عمر بالا در جهان افرادي بودند که به صورت مرتب از عسل استفاده مي کردند. يک واقعيت جذاب اين است که زنبورداران در کل جهان به نسبت ساير گروه هاي شغلي کمتر از سرطان يا آرتروز رنج مي برند.

ميگرن: يک قاشق دسر خوري از عسل را در يک نصف ليوان آب ولرم حل کرده و در آغاز حمله ميگرني آن را بنوشيد و اگر لازم شد پس از بيست دقيقه اين کار را تکرار کنيد.

آماس: مقدار مساوي عسل و آب ولرم را با هم مخلوط نموده وقتي که سرد شد به عنوان لوسيون روي آن استفاده نماييد.

شربت سرفه: 170 گرم عسل مايع را با 55 گرم گليسيرين خوراکي و آب دو ليمو مخلوط کرده و خوب بهم بزنيد . اين محلول را در شيشه ريخته ، درب آن را محکم ببنديد و هر زمان که لازم بود استفاده کنيد.عسل خام ممکن است که رس کند همان گونه که براي بعضي از انواع آن پس از يک هفته و براي بعضي ديگر پس از چند سال اين اتفاق مي افتد.اگر رس کردن عسل شما را آزار مي دهد به سادگي ظرف عسل را داخل آب داغ قرار دهيد(حرارت اين آب در حد جوشيدن نباشد) و به آن اجازه دهيد تا زماني که دوباره به حالت مايع بازگردد در اين ظرف باشد.
منبع :
سايت نچرال نيوز- کلي جويس نف
عرضه مستقيم عسل طبيعي و دارويي آذربايجان بدون واسطه با نازلترين قيمت با شرط تضمين و آزمايش و تائيديه کنترل کيفي در خدمت هموطنان ايراني
مشتري گرامي لطفا"جهت تهيه عسل طبيعي و اصل قبل از خريد از کيفيت محصول مطمئن شده واز توليد کننده واقعي و بي واسطه خريد نمائيد.
قيمت مناسب +تضمين کیفیت +تحویل بموقع=رضايت مشتري=هدف ما
فروتن:09143002936
بايرامي:09148862936
شرکت پويا کشت اورمان (سهامي خاص) شماره ثبت : 229
ارسال آگهي : 1389/06/03

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بسته بندي- شكر- قارچ- شتر مرغ- مرغ- كشمش- برنج- شترمرغ- روغن- زعفران- رب گوجه- پسته- رب- مواد غذايي- ذرت- لوبيا- عسل- قند- شتر- خشكبار- خرما

تازه‌هاي صنعت - توليد مواد غذايي (صفحه 1 از 2)
‪۹۹/۰۴/۰۵ فروش جوجه‌ بوقلمون بیوتی (but) فوق سنگی
فروش جوجه یک روزه و یکماهه بیوتی سالم،سرحال،واکسن خورده با شرایط زیر: 1:ارسال به تمام نقاط با بیمه و مجوز 2:خرید تضمینی ...
توافقی
محمد کشاورز ، تلفن : 02166842803

‪۹۹/۰۲/۲۹ تولید وفروش جدید نمک صنعتی درکارخانه نمک
برابر گزارش واحد اطلاع رسانی گروه مرکزی کارخانه نمک پاینده . به منظور بالابردن ظرفیت های تولید محصولات نمک و ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ محصولات نمک بابسته بندی متنوع
مجموعه کارخانجات نمک مرکزی ایران نمک باتوجه به نیاز بازار و تنوع محصولات نمک بادرنظر داشتن کیفیت ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ رونمایی از محصولات جدید نمک صنعتی
به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات نمک پاینده محصول جدید نمک صنعتی وارد بازار شد این محصول با هدف ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ تولید نمک خالص با سنگ نمک درجه یک
گروه کارخانجات مرکزی ما با تحقیقات و دراختیار داشتن معادن بزرگ نمک در منطقه توانسته است برای اولین ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ نمک صنعتی
کلمه نمک صنعتی شاید عبارت درستی نباشد که برای این محصول بکار میبریم زیرا کلمه صنعت یا صنعتی در ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ گروه مرکزی نمک پاینده رقیبی تازه نفس
آغاز عرضه و فروش نمک صنعتی انواع دانه بندی نمک ازاول دی ماه تولید کننده/ خدمات دهنده فعال عرصه نمک ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ ساخت اتاق نمک برای اولین بار بدون هزینه
ساخت اطاق نمک برای اولین بار بدون هزینه نصب دوتا از مشکلات ساخت اطاق نمک در کشور یکی هزینه ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ نمک پودر یا نمک نرم
نمک پودری یا همان نمک نرم که آخرین سایز نمک صنعتی دانه بندی شده درکارخانه نمک میباشد شبیه ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ نمک شکری یا نمک 110
نمک شکری یا نمک 110 یا نمک نفت یا نمک حفاری و ...وخیلی از نامهای دیگری که برروی این ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ نمک شیلاتی
نمک شیلاتی یا نمک پنیری یا نمک گرانول درشت یکی از بزرگترین سایزهای نمک دانه بندی ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ قیمت محصولات نمک ارزان شد
خبر مهم درمورد قیمت نمک و انواع محصولات نمک دربازار این روزها باتوجه به افزبایش قیمت دلار و ارز ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۲۹ تولید نمک صنعتی با دانه بندی جدید
گروه کارخانجات مرکزی نمک پاینده گرمسار باتوجه به موارد ذیل اقدام به تولید نمک صنعتی و نمک ...
توافقی
نمک مرکزی گرمسار ، تلفن : 02334208302-04

‪۹۹/۰۲/۰۲ تولید اسلایس گوجه خشک و پیاز خشک انواع ح
تولید کننده انواع اسلایس گوجه خشک اسلایس پیاز خشک و پودر گوجه و پودر پیاز تامین کننده و تولید کننده انواع ...
dojin co ، تلفن : 09120987439

‪۹۹/۰۱/۰۷ پوست گیر باقالی ( از پوست دوم)
پوست گیر باقالی ( از پوست دوم) با کیفیت بسیار عالی سرعت:250-300(کیلو در ساعت) برق مصرفی :0.75kw ابعاد:1180*850*1100 ...
bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۹/۰۱/۰۷ پرکن سوسیس وکالباس(ساخت اروپای شرقی)
- تناژ تولید در یک شیفت کاری ، 5-10 تن - قابلیت بسته بندی در اوزان 400 تا 1000 گرمی ...
bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۹/۰۱/۰۷ فروش دستگاه حبه کن سیر
فروش دستگاه حبه کن سیر با این دستگاه براحتی یک تن سیر را در یک ساعت حبه کنید. - با قابلیت جدا ...
mahdi bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۸/۱۲/۰۶ دستگاه خردکن وخلال کن میوه وسبزیجات ریشه
نوع اول(ساخت بلاروس) نوع دوم:(ساخت تایوان) کاربردها: میوه ( سیب زمینی- هویج –پیاز- خیار -کلم- گوجه- کدو- بادمجان- سیب -خیارشور- چغندر- شلغم- لبو ...
bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۸/۱۲/۰۶ پوستگیر و حب کن سیر((پنوماتیک))صنعتی
دستگاه حبه کن و پوستکن پنوماتیک سیر و موسیر (بدون ضایعات و زخمی شدن سیر) - در این روش از سایش و ...
bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۸/۱۲/۰۶ پوست گیر پیاز با هوای فشرده(بادی)
با کیفیت عالی -سرعت دستگاه:300kg/h - نوع برق مصرفی:220V با کیفیت بالا وگارانتی وخدمات بعد از فروش ...
bagheri ، تلفن : 09121142170

‪۹۸/۱۰/۰۲ سنگ نمک استخر یا نمک استخر
معمولا استفاده از سنگ نمک استخر جهت از بین بردن رسوبات ایجاد شده و نرم کردن آب است. :برای این منظور ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۱۰/۰۲ خواص بلور کریستال نمک
کاهش اضطراب ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۱۰/۰۲ نمک پودر ملح افغانستان
بازار افغانستان مستعد صادرات نمک پودری نمک پودری به دلیل استفاده بسیار زیادی که در صنایع خوراکی و خصوصا تولید نان ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۰۹/۱۸ فروش انواع ترازوهای صنعتی در ظرفیتهای مخ
فروش انواع ترازوهای صنعتی در ظرفیتهای مختلف وزنی در گستره 3 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم و دقتهای 0.5 گرم تا ...
اقتصادی ترین
رضا هاشمي ، تلفن : 021-81661076

‪۹۸/۰۹/۰۹ نمک آبی چیست ؟
نمک آبی رنگ که در سطح جهان با نام blue salt Persia شناخته می شود همان نمک خوراکی یا ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۰۹/۰۹ نمک نانوایی
ماده معدنی که از آب دریا یا معادن نمک استخراج می گردد و در آب محلول است . افزودن نمک ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۰۹/۰۹ سنگ نمک دام و دامپروری
سنگ نمک جز جدایی ناپذیر از غذای دام می باشد. استفاده از نمک و سنگ نمک در غذای دام باعث ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۰۹/۰۹ سنگ نمک صورتی هیمالیا
سنگ نمک صورتی به دلیل داشتن مواد معدنی دارای قیمت بالایی می باشد نمک صورتی هیمالیا یکی از خالص ترین ...
توافقی
کارخانه نمک گرمسار ، تلفن : 02334208302-4

‪۹۸/۰۲/۲۶ تولید وفروش جدید نمک صنعتی درکارخانه نمک
برابر گزارش واحد اطلاع رسانی گروه مرکزی کارخانه ...
توافقی
علی طاهری ، تلفن : 09109332773

‪۹۷/۱۲/۲۱ فروش شیره و رب خرما
فروش شیره و رب خرما , تولید شیره خرما به صورت صنعتی تولید فروش و انواع شیره به صورت صنعتی ...
سعید قاسمی ، تلفن :

‪۹۷/۰۵/۳۰ رطوبت سنج علوفه مدل benetech GM640
دستگاه رطوبت سنج علوفه به صورت پراب جدا و کابلی میله بلند دیجیتال می باشد. این محصول ساخت کمپانی BENETECH ...
لطفا تماس بگیرید.
سعید باشین ، تلفن : 02147627010

‪۹۷/۰۵/۳۰ PHمتر ،اسید سنج قلمی مدل ۸۶۸۹
PHمتر ،اسید سنج قلمی مدل ۸۶۸۹ PHمتر ،اسید سنج قلمی مدل ۸۶۸۹ دستگاهی دقیق و کوچک . ضد آب و گرد ...
تماس بگیرید
سعید باشین ، تلفن : 02147627010

‪۹۷/۰۵/۳۰ دماسنج نفوذی غذا مدل testo 106
دماسنج نفوذی غذا مدل testo 106 دماسنج نفوذی testo 106 با سنسور نوک تیز جهت اندازه گیری درجه حرارت مواد غذایی ...
لطفا تماس بگیرید.
سعید باشین ، تلفن : 02147627010

‪۹۷/۰۵/۳۰ دماسنج تماسی دیجیتال مدل TESTO 110
دماسنج تماسی دیجیتال مدل TESTO 110 دماسنج TESTO 110 اندازه گیری بسیار دقیق دما در محدوده دمایی پایین برای استفاده در ...
لطفا تماس بگیرید.
سعید باشین ، تلفن : 02147627010

‪۹۶/۱۱/۲۸ خاک پوششی و بذر قارچ دکمه ای
فروش کمپوست قارچ در تمام نقاط کشور عامل فروش کمپوست قارچ دکمه ای (ملارد دهقان ،سهیل،صدف ،جوانه) به همراه خاک پوششی ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02155442064

‪۹۶/۱۱/۲۸ ایران قارچ تامین کننده کمپوست قارچ دکمه
مشاوره پرورش قارچ مشاوره پرورش قارچ تلفنی فروش کمپوست در تمام نقاط کشورکمپوست ملارد صدف سهیل خاک پوششی درجه یک ملارد ...
تماس بگیرید
شعیب فریادی ، تلفن : 02155442064

‪۹۶/۰۱/۱۶ تهیه و تولید انواع نمک خوراکی ، نمک تصفی
شرکت نمک پاینده با دراختیار داشتن تولیدات بیش از 6 کارخانه نمک امکان تولید وعرضه انواع محصولات نمک خوراکی و ...
000
علی طاهری ، تلفن : 02334234719

‪۹۵/۱۱/۱۳ راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران
راه اندازی فست فود کافی شاپ رستوران گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، کافی شاپ و رستوران حسینی ...
مهندس عباس حسینی ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۸/۱۸ IRAN HFC راه اندازی کافی شاپ و فست فود
IRAN HFC راه اندازی کافی شاپ و فست فود و رستوران گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی ...
عباس حسینی ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۸/۱۸ ماهی و میگوی تازه خلیج فارس (ماهی بندرعب
ماهی و میگوی تازه خلیج فارس (ماهی بندرعباس) ماهی و میگوی تازه بندرعباس فقط با یک تماس در دسترس شماست ۰۹۱۷۷۹۷۹۵۷۱ در ...
فروشگاه ماهی و میگو ، تلفن : 09177979571

‪۹۵/۰۸/۱۸ فودگاه پرتال فست فود کافی شاپ رستوران
فودگاه پرتال فست فود کافی شاپ رستوران گروه فوق تخصصی راه اندازی فست فود و تجهیزات کافی شاپ حسینی (IRANHFC) 1- مشاوره ...
گروه فوق تخصصی IRANHFC ، تلفن : 09126011937

‪۹۵/۰۷/۲۶ تولید و فروش ارده، حلوا ارده و روغن کنجد
اصل کالا تولیدی است که در اردکان واقع شده و تولید کننده سوغات استان یزد از قبیل شیرینی و محصولات ...
لطفا تماس بگیرید
تولیدی بزرگ اصل کالا ، تلفن : 03532239449

‪۹۵/۰۷/۰۴ فروش عمده تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۷/۰۴ فروش جوجه مرغ و اردک محلی در تمامی سنین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۷/۰۴ مجموعه محصولات تعاونی مهرخواه صنعت
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۶/۳۰ لیست کلیه سوپرمارکت های تهران و ایران
لیست کلیه سوپرمارکت های تهران و کلیه استان های ایران موجود می باشد آپدیت کلیه بانک های اطلاعاتی موجود برای سال ...
shain rahimi ، تلفن : 09101972007

‪۹۵/۰۶/۱۵ فروش انواع تخمه های آفتابگردان گلپر خوی،
تخمه آفتابگردان دور سفید ترش کیمیا با طعمی خاص و بی نظیر در کیسه های 5 کیلویی و 10 کیلویی ...
مقیمی مقیمی ، تلفن : 09129157174

‪۹۵/۰۶/۱۵ شرکت پخش بازار در زمینه پخش خشکبار کیمیا
شرکت پخش بازار توزیع و پخش کننده انواع مواد غذایی دست اول و بدون واسطه جهت گسترش کار، در سراسر ...
مقیمی مقیمی ، تلفن : 09129157174

‪۹۵/۰۶/۱۵ بورس خرید و فروش آنلاین مواد غذایی به قی
شرکت پخش بازار، توزیع و پخش کننده انواع مواد غذایی دست اول و بدون واسطه و نماینده رسمی آجیل و ...
مقیمی مقیمی ، تلفن : 09129157174

‪۹۵/۰۶/۱۴ توزیع کننده عمده انواع ادویه جات وارداتی
پخش هفت روز انواع ادویه جات،حبوبات،سبزیجات خشک و سس ها را تامین آنرا به صورت سریع و آسان در تمام ...
شرکت پخش هفت روز شرکت پخش هفت روز ، تلفن : 02155592498

‪۹۵/۰۵/۳۱ فروش عمده تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۵/۳۱ فروش جوجه مرغ و اردک محلی در تمامی سنین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۵/۳۱ مجموعه محصولات تعاونی مهرخواه صنعت
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
به روز و ارزانترین در کشور
مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۵/۰۴/۱۵ تور فرانسه نمایشگاه غذایی وکشاورزی مهر95
تور نمایشگاه صنایع غذایی سیال فرانسه مهر ماه 1395 پاریس- فرانسه برگزارکننده تور: آژانس پیشواز آسیا http://www.pishvaz-asia.com اولین و بزرگترین مجری تورهای نمایشگاهی با ...
پیشواز آسیا ، تلفن : 02166901918

‪۹۵/۰۳/۳۰ پخش فرآورده های گوشتی بینالود
فروش ویژه قلوه گاه کوساله فروش گوشت چرخ کرده مخصوص کباب کوبیده فروش گوشت گوساله ، گاو وشتر پخش فرآورده ...
صنایع غذایی بینالود ، تلفن : 05135420871

‪۹۵/۰۳/۳۰ تولید و توزیع فرآورده های گوشتی
فرآورده های گوشتی بینالود تولید کننده انواع همبرگر , استیک , مواد آماده کباب کوبیده , , پنیر پیتزا ...
صنایع غذایی بینالود ، تلفن : 05135420871

‪۹۵/۰۳/۱۱ سبد کالایی کارمندان ویژه ماه مبارک رمضان
بازار مولوی (مواد غذایی و بهداشتی مورد نیاز انواع شرکت های دولتی،شرکت های خصوصی، سوپر مارکت ها و عمده فروشان ...
شرکت پخش بازار مولوی ، تلفن : 55592934

‪۹۵/۰۱/۲۱ اعطاء نمایندگی محصولات شرکت مظفر آرتمن (
اعطاء نمایندگی محصولات شرکت مظفر آرتمن (تاهونلا) شرکت تولیدی بازرگانی مظفر آرتمن (تاهونلا) تولید کننده کرم ارده کنجد (شکلات صبحانه) در ...
فرزین رضائی پور ، تلفن : 09143031527

‪۹۴/۱۲/۱۳ تولید و توزیع نمک خوراکی تصفیه شده یدار
تولید نمک خوراکی درایران منبع:شیمی کاربردی دانشگاه گلستان به‌ رغم توجه بسیاری از کشورها به این ماده ی ...
مناسب
مهندس طاهری ، تلفن : 02334233088

‪۹۴/۰۹/۲۳ شرکت تولیدی بازرگانی مظفر آرتمن (تاهونلا
شرکت تولیدی بازرگانی مظفر آرتمن (تاهونلا) به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت صنایع غذایی در تولید کرم ...
فرزین رضائی پور ، تلفن : 09143031527

‪۹۴/۰۹/۲۱ تولید و فروش روغن کنجد,ارده,حلواارده
روغن کنجد به صورت تناژ،فله و ظرفی روغن کنجد فله به صورت گالن های پلاستیکی سفید رنگ 19 کیلویی روغن ...
تماس بگیرید
علیرضا بهجتی ، تلفن : 03527239449

‪۹۴/۰۹/۱۳ خانه ارگانیک
بازار محصولات ارگانیک شامل انواع عرقیات، دمنوش ها، چای ها، سبزی خشک، رب ها، خشکبار، عسل و ... به آدرس ...
خانه ارگانیک ، تلفن : 22149617

‪۹۴/۰۹/۰۷ باسکول هاي کفه اي در ظرفيتهاي1 الي 10 تن
ارائه کليه خدمات مشاوره ، نصب و راه اندازي ، تعميرات ، نگهداري و فروش انواع باسکول و ابزار ...
اقتصادي ترين در بازار
رضا هاشمي ، تلفن : 81661076-021

‪۹۴/۰۸/۲۹ سوغات تبریز (نوقا-ریس-تسبیحی-راحت الحلقو
بزرگترين توليد و توزيع کننده شيريني هاي سوغاتي تبريز : نوقا ،نوقاي مخصوص ، نوقاي آجيلي ، ريس بادامي ، ...
تماس بگیرید
رازقی رازقی ، تلفن : 09391161448

‪۹۴/۰۸/۲۷ پشمک پاکتی شرنیک
واگذاری نمایندگی فعال و عامل فروش در مراکز استانها و شهرستانها دارای تاییده از سازمان غذا و دارو شماره پروانه ...
تماس بگیرید
پشمک شرنیک ، تلفن : 03535229713

‪۹۴/۰۸/۲۷ پشمک لیوانی شرنیک
شرکت پشمک شرنیک تولیدکننده انواع پشمک سنتی و اصیل یزدی در جهت افزایش مرزهای فروش خود از کلیه فروشندگان و ...
تماس بگیرید
پشمک شرنیک ، تلفن : 03535229713

‪۹۴/۰۸/۲۱ تولید وپخش محصولات طیور با مهرخواه صنعت
فروش جوجه مرغ و اردک محلی در تمامی سنین فروش مرغ بارنه يا واروک – چهارونیم ماهه 1ماه تا 20 روز ...
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۴/۰۸/۱۹ شرکت تعاوني مهرخواه صنعت
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنندگان مجموعه محصولات طيور در ايران با قابلیت ارسال زمینی و هوایی به سراسر ...
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت مهرخواه ، تلفن : 09358954006

‪۹۴/۰۸/۱۵ شیرین کننده ها و مواد اولیه صنایع غذایی
قابل توجه شيرينی فروشی ها، نوشابه سازی ها، شربت سازی ها، مربا سازی ها و صنايع غذايی مشابه شرکت نوش البرز ...
لطفا تماس بگیرید
شرکت نوش البرز ، تلفن : 02634714416

‪۹۴/۰۸/۰۳ فروش برگ خشک گياه استيويا
فروش برگ خشک استیویا به صورت فله و بسته بندی 09113362084 ------ اگر دارای دیابت نوع 2 هستید اگر می خواهید به دیابت مبتلا ...
golsaran shomal ، تلفن : 09113362084

‪۹۴/۰۶/۲۸ توليد کننده مواد غذايي پروتئيني
شرکت بون آدو از اولين توليدکنندگان انواع غذاهاي آماده مصرف از گوشت مرغ و انواع ماکيان، گوشت قرمز، گوشت ماهي ...
0
ابوالفضل کرمی ، تلفن : 09194206326

‪۹۴/۰۶/۲۸ اعطای نمایندگی پخش محصولات غذایی
تولید کننده محصولات غذایی سردخانه ای (انواع ناگت –شنیسل –همبرگر –فیله مرغ وماهی سوخاری-کوکوسبزی- کوکوسیب زمینی-فلافل –سمبوسه – مینی برگر و ...
ابوالفضل کرمی ، تلفن : 09194206326

‪۹۴/۰۶/۲۵ انواع نمک خوراکی .نمک بهداشتی .نمک صنعتی
-این مجموعه بزرگ شرکت با دسترسی به بزرگترین معادن سنگ نمک کوهی و معدن نمک که بالاترین خلوصیت ...
0
محممد رضا طاهری ، تلفن : 02358494586

‪۹۴/۰۶/۰۲ فروش انوع برنج و انواع آجیل به صورت عمده
فروش انوع برنج و انواع آجیل به صورت عمده فروش انواع برنج ایرانی و خارجی به صورت عمده برنج - GTCبرنج ...
mehrkhah mehrkhah ، تلفن : 09358954006

‪۹۴/۰۵/۲۶ انواع نمک خوراکی ازقبیل نمک تصویه شده و.
محصولات ما جهت کارخانجات مواد غذائی . بسته بندی. خوراکی. شرکتهای پخش مواد غذائی. کارخانجات صنعتی و ریسندگی بافندگی. ضد ...
000
همتا هدایتی ، تلفن : 02334223099

‪۹۴/۰۴/۲۹ شرکت پخش 7 روز -تاسيس1382:: توزيع کننده
(پخش 7 روز) مواد غذايي و بهداشتي مورد نياز انواع رستوران ها،سوپر مارکت ها و عمده فروشان را تهيه و ...
واحد فروش ، تلفن : [021] 55592934

‪۹۴/۰۲/۰۴ فروش رنگ و اسانس بهداشتی
با سلام احتراماً به اطلاع میرساند بازرگانی عین الدینی آمادگی فروش مواد اولیه ذیل را بصورت موجود در بنگاه دارد. اسانس های ...
لطفا تماس بگیرید
رامین عین الدینی ، تلفن : 02122261260

‪۹۳/۱۱/۲۷ پرده هوا مرکز خريد پرده هواي ايران
پرده هوای میتسویی پرده هوا دستگاهی است که با نصب در بالای سر درب (در داخل) و ایجاد یک هوای فشرده ...
ایمان جرنگ ، تلفن : 22113526-30

‪۹۳/۱۱/۲۶ ثبت انواع شرکت - ثبت انواع برند
فروش فوق العاده برندتجاری اخذ انواع جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری ثبت انواع طرح صنعتی ثبت انواع لوگو 0937317128 ثبت علائم تجاری فروش برندتجاری در ...
توافقی
مهسا قاسمی ، تلفن : 09373171268

‪۹۳/۱۱/۲۰ قارچ دکمه اي-پرورش
کمپوست قارچ دکمه ای بلوکه انالیز شده وخاک پوششی قارچ دکمه ای خاک پوششي و کمپوست قارچ بلوکه کمپوست ...
فروشگاه کشاورزی تی تاک ، تلفن : 09199762163

‪۹۳/۱۱/۱۶ بذر قارچ صدفی 09199762163
پس از تلقیح، کیسه ها را در انکوبـاتور یا گرمخانه‌ای مناسب با دمای ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری می کنند. ...
تماس بگيريد
شركت كشاورزي تي تاك سعيدي ، تلفن : 09199762163

‪۹۳/۱۰/۲۸ فروش کليه تجهيزات و ملزومات سالن هاي قارچ به قيمت کارخانه و تحويل فوري
فروش کليه تجهيزات و ملزومات سالن هاي قارچ به قيمت کارخانه و تحويل فوري انواع کمپوست قارچ دکمه اي(( جوانه ، ملارد ، ...
تماس بگیرید
مهندس کرامتی مهندس کرامتی ، تلفن : 09364151560

‪۹۳/۱۰/۰۸ فروش انواع بشکه های فلزی
شرکت تندیس تجارت مهستان آماده ارائه انواع بشکه های فلزی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت میباشد.شما میتوانید قبل از ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات دایس هلو
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ توليدوفروش وصادرات رب گوجه فرنگی،رب انار
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولید فروش و صادرات میوه های فریز شده
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ توليدوفروش وصادرات شیره خرما و قند خرما
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات پوره زردآلو
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات پوره هلو
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات پوره سیب
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره کیوی
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره زغال اخته
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره چغندر قرمز
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره انگور قرمز
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره انگور سفید
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره خرما
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره لیمو
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولید،فروش و صادرات کنسانتره پرتقال
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره زرشک
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره آلبالو
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره انار
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۱۰/۰۸ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره سیب
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
fariba akbari ، تلفن : 04433465905

‪۹۳/۰۹/۲۹ عسل سیالان، عسل جهانیان
شرکت عسل سیالان، بزرگترین مجموعۀ پرورش زنبور عسل (Beekeeping) با شهد 100% طبیعی و خالص، انجام کلیۀ فرآیندهای مربوط به ...
عسل سیالان ، تلفن : 01924256715

‪۹۳/۰۸/۱۵ برنج عطری زرگیل با بسته بندی وکیوم
شرکت زرین گیل آستان اولین تولید کننده برنج با بسته بندی وکیوم، در استان گیلان شهرک صنعتی آستانه اشرفیه واقع ...
تماس بگیرید 01333250688
شرکت زرین گیل آستان ، تلفن : 01333250688

‪۹۳/۰۸/۱۵ تولید و بسته بندی انواع آجیل و خشکبار و
انواع آجیل و خشکبار و برنج شرکت زرین گیل آستان با بکارگیری تجهیزات نوین و پرسنل کارآزموده و با راه اندازی ...
تماس بگیرید
شرکت زرین گیل آستان ، تلفن : 01333250688

‪۹۳/۰۶/۲۷ تور نمایشگاه مواد غذایی و صنایع وابسته
شرکت پیشواز آسیا با بیش از 16سال تجربه برگزاری تور بازدید از نمایشگاههای بین المللی http://www.pishvaz-asia.com با هدف توسعه فراگیر صنعت کشور ...
پیشواز آسیا ، تلفن : 02166906364

‪۹۳/۰۶/۱۸ نمک خوراکی نمک صنعتی قیمت نمک
نمک نمک شرکت نمک پاینده با دراختیار داشتن تولیدات بیش از 4کارخانه نمک امکان تولید وعرضه انواع محصولات نمک خوراکی ...
متنوع و توافقی
طاهری (شرکت نمک پاینده) ، تلفن : 09192760084

‪۹۳/۰۶/۱۳ فروش اینترنتی طارم محلی فریدونکنار
فروش برنج ایرانی طارم محلی فریدونکنار – شرکت برنج دمین وب سایت : http://www.damin.ir تلفن : 22960773 - 021 مشاوره تخصصی : ...
شرکت دمین ، تلفن : 021 - 22960773

‪۹۳/۰۶/۰۳ سایگول؛ تولید و عرضه پنیر سنتی تبریز به
شرکت فرآورده های لبنی سایگول با نیم قرن سابقه، پنیر سنتی تبریز (لیقوان) را با استفاده از شیر تازه گوسفند ...
عین الله خدایی ، تلفن : 04135244331

‪۹۳/۰۴/۲۵ زعفران
زعفران ایرانی صادراتی فلورا با بهترین کیفیت ، رنگ و عطر و بوی عالی با بسته بندی های متنوع ...
سالار صباغ ، تلفن : 02188103560

‪۹۳/۰۴/۰۶ تولید کنسانتره انواع میوه ها
احتراما به اطلاع می رساند که شرکت ما می تواند کنسانتره انواع میوه های مورد نظر شما را ر کوتاهترین ...
0
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره انار
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره انار مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره خرما
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره خرماي مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش پوره موز
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره موز مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل با ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات رب گوجه فرنگی
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند رب گوجه فرنگی مورد نیاز شما را با کیفیت عالی ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات پوره آلو زرد
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره آلو زرد مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات پوره زردآلو
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره زردآلوي مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات پوره سیب
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره سیب مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره سيب
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره سيب مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره پرتقال
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره پرتقال مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات پوره هلو
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره هلوی مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره انگور قرمزقرمز
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره انگور قرمز مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره انگور سفيد
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره انگور سفید مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش پوره انبه
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره انبه مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش و صادرات کنسانتره آلبالو
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره آلبالوي مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۶ فروش کنسانتره آناناس
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره آناناس مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۴/۰۳ سوهان قم
پخش و عرضه سوهان درجه 1 قم به سراسر کشور. ...
علی کامرانی ، تلفن : 09100955250

‪۹۳/۰۳/۰۷ فروش و صادرات کنسانتره آلو قرمز
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره آلو قرمز مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۳/۰۲/۱۵ فروش وصادرات کنسانتره انگورسفید وقرمز
شرکت تندیس تجارت مهستان یکی از بهترین محصولات خود به نام کنسانتره انگورسفید وقرمز با کیفیت عالی و قیمتی رقابتی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره پرتقال ولیمو
شرکت تندیس تجارت مهستان یکی از بهترین محصولات خود به نام کنسانتره پرتقال ولیمو با کیفیت عالی و قیمتی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره گلابی وچغندر
شرکت تندیس تجارت مهستان یکی از بهترین محصولات خود به نام کنسانتره گلابی وچغندر با کیفیت عالی و قیمتی رقابتی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ فروش وصادرات پوره کیوی وسیب وهلووزردآلو
شرکت تندیس تجارت مهستان یکی از بهترین محصولات خود به نام پوره کیوی وسیب وهلووزردآلو با کیفیت عالی و ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولیدوفروش وصادرات رب گوجه فرنگی
شرکت ماآمادگی خودراجهت ارائه رب گوجه فرنگی بابریکس بالا وبصورت اسپتیک وغیراسپتیک باکیفیتی بالا وقیمتی مناسب جهت مصارف داخلی وحتی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره وپوره میوه
شرکت تندیس تجارت مهستان ، یکی از شناخته شده ترين تولید کنندگان و صادر کنندگان عمده کنسانتره انواع ميوه، آبميوه، ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولید انواع نکتارهلو وآناناس وپرتقال
شرکت تندیس تجارت مهستان بابیش از25 سال سابقه درخشان درامرتولید موادغذایی آمادگی خودراجهت ارائه نکتار هلو وآناناس وپرتقال باکیفیت عالی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولیدوفروش وصادرات کنسانتره شاه توت
شرکت تندیس تجارت مهستان یکی از بهترین محصولات خود به نام کنسانتره شاه توت با کیفیت عالی و قیمتی رقابتی ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۲/۱۵ تولید شاه توت وتوت فرنگی فریزشده اعلاء
شرکت تندیس تجارت مهستان با بیش از25 سال سابقه درخشان درزمینه تولید موادغذایی آمادگی خودرا جهت ارائه شاه توت وتوت ...
mitra gholami ، تلفن : 04413465905

‪۹۳/۰۱/۰۷ توليد کننده نمک صنعتي و نمک خوراکي
گروه کارخانه جات گل نمک با مشارکت چندين کارخانه بزرگ توليد نمک با کاربرد صنعتي و خوراکي، روزانه بيش ...
تماس بگيريد
رضا جورابلو ، تلفن : 02188104810–02188481576–88481577– 88481578 –88554743

‪۹۳/۰۱/۰۷ سنگ نمک،نمک صنعتي(شيلاتي ، شکري ، صدفي ،
سنگ نمک نمک خوراکي نمک صنعتي نمک راه و ترابري نمک حفاري انواع دانه بندي شامل شيلاتي، نخودي، مش 90، مش 100، مش 110، مش ...
تماس بگيريد و از قيمت ما مطمئن شويد! سفارش دهيد! مقايسه كنيد!
رضا جورابلو ، تلفن : 9821-88481576_8

‪۹۲/۱۱/۱۴ سفيد کردن آرد
استفاده از گاز ازن در سفید کردن آرد گندم و ذرت انبار شده و تولید آرد با توجه به اینکه ...
زضا عراقي ، تلفن : 77559396-44034028/

‪۹۲/۰۹/۲۵ اعطای نمایندگی فروش پشمک یزدی شرنیک
واگذاری نمایندگی فعال و عامل فروش در مراکز استانها و شهرستانها دارای تاییده از سازمان غذا و دارو شماره پروانه بهداشتی: 1050/35 شماره ...
مسعود سروی ، تلفن : 03515229713

‪۹۲/۰۹/۰۹ فروش ویژه قارچ کفیر وکامبوجا اکسیر جوانی
فروش قارچ کفیر وکامبوجا کومبوجا ارزان تر از همه جا قارچ کفیر و کامبوجا با تخفیف ویژه عرضه می شود.محصولات ...
15000
فرزان امینی ، تلفن : 09393342283

‪۹۲/۰۹/۰۹ فروش شيره انگور وشيره خرما
شرکت اکسان با مدیریت دکترامینی در ضمینه تولید و توزیع شیره انگور طبعی وتهیه شده به صورت سنتی فعالیت دارد. تهیه ...
7500
فرزان امینی ، تلفن : 09393342283

‪۹۲/۰۸/۱۷ لیست کلیه سوپر مارکت ها تهران وکلیه استا
لیست کلیه سوپرمارکت های تهران و کلیه استان های ایران موجود می باشد آپدیت کلیه بانک های اطلاعاتی موجود برای سال ...
شاهین رحیمی ، تلفن : 09353964286

‪۹۲/۰۸/۰۱ نمک ترانه بهمن
تولید کننده انواع نمک خوراکی تصفیه شده یددار و بدون ید تلفن کارخانه:36423890-021 تلفن دفتر مرکزی:22909948-021 فاکس:36423889-021 ...
0
ترانه بهمن ، تلفن : 021-36423890

‪۹۲/۰۷/۲۰ شرکت گوارا
بزودي شرکت گوارا درراستاي اهداف بزرگ توسعه توليدات داخلي باعرضه محصولات کم نظير خوددرخدمت هموطنان عزيز خواهدبود. ...
هوشنگ باباي صادق ، تلفن : 02634421033

‪۹۲/۰۶/۲۱ فروش انواع نمک صنعتی،نمک دانه بندی،نمک خ
نمک،نمک خوراکی،نمک صنعتی،نمک تصفیه، نمک دانه بندی، ...
توافقی و مناسب
شرکت نمکهای صنعتی و بسته بندی شرکت نمک ، تلفن : 02324234719

‪۹۲/۰۵/۱۶ برنج طارم با نازلترین قیمت
برنج ایرانی فروش بهترین برنج ایرانی فروش بهترین برنج ایرانی طارم با نازلترین قیمت.. فروش دست اول بهترین برنج ایرانی طارم محلي دانه ...
توافقی
beladi beladi ، تلفن : 09307170752

‪۹۲/۰۳/۲۰ روغن کنجد
برای کسانی که به دنبال روغن کنجد خالص بکر و مفید می گردند. همراه با عطر ملایم کنجد به آدرس http://sesame.blogfa.comمراجعه ...
رضا اردکانی ، تلفن : 09121028942

‪۹۲/۰۳/۲۰ روغن کنجد اروین ، سلطان روغنها ی کنجد
حدود نیمی از دانه کنجد را روغن تشکیل میدهد که این روغن حاوی حدود 70% اسیدهای چرب اشباع نشده ...
رضا اردکانی ، تلفن : 09121028942

‪۹۲/۰۳/۱۸ روغن کنجد
خواص روغن کنجد * کاهش دهنده سطح کلسترول بد خون(LDL) و افزایش جذب کلسترول خوب(HDL) * کاهش فشارخون در افراد مبتلا به ...
شرکت روغن کنجد سمن ، تلفن : 55585340-41

‪۹۲/۰۲/۲۴ چای و دمنوش دارویی آرامش
شرکت فناوران حیاتی پارسیان با برخورداری از آرمایشگاه های کنترل کیفیت و خلوص مواد، گیاهان دارویی متنوعی را به صورت ...
دمنوش آرامش ، تلفن : 02133137695

‪۹۲/۰۲/۱۵ از بین بردن کپک های قارچی، تخم انگلها
شرکت ازن آب اولین و تنها تولید کننده ازن ژنراتور در ایران با پروانه بهربرداری به شماره 126/4/4454از وزارت صنایع ...
1000000
شرکت ازن آب ، تلفن : 66594634

‪۹۲/۰۱/۳۱ اقلام پايه رويشي ـ نهال پايه رويشي
نهال کاران ـ باغداران محترم بحول قوه الهی و با تلاش و همت متخصصین و کارشناسان متبحر این مرز و ...
علي خليلي ، تلفن : 09141451342

‪۹۲/۰۱/۳۱ نهال سيب پاکوتاه
قابل توجه باغداران ، گلخانه داران و نهالکاران محترم بحول قوه الهی و با تلاش و همت متخصصین و کارشناسان متبحر ...
علي خليلي ، تلفن : 09141451342

‪۹۲/۰۱/۲۵ دمنوش آرامش
شرکت فناوران حیاتی پارسیان با برخورداری از آرمایشگاه های کنترل کیفیت و خلوص مواد، گیاهان دارویی متنوعی را به صورت ...
دمنوش آرامش ، تلفن : 02133137695

‪۹۲/۰۱/۲۵ خرید مستقیم گیاهان دارویی
شرکت فن آوران حیاتی پارسیان تولید کننده دمنوش گیاهی آرامش خریدار گیاهان دارویی تولیدی کشاورزان و وارد کننده ها بطور ...
دمنوش آرامش ، تلفن : 02133137695

‪۹۲/۰۱/۰۵ فروش بذر شوید درجه یک ورامین
شرکت کشت و صنعت سلیم خانیان با 30 سال سابقه مطمئن تر از همه جا قیمت روز را از ما ...
کیلویی 70000 ریال
مرتضی سلیم خانیان ، تلفن : 09190145178

‪۹۱/۱۱/۲۷ بازاریابی هدفمند و تضمینی برای شما
------------------------------------- یک تبلیغ انفجاری ، تضمینی، هدفمند و اثر بخش ------------------------------------- درج 3000 آگهی برای شما در سایت های نیازمندی ، وبلاگ ...
کم هزینه
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۱/۱۱/۱۴ نمک نمک نمک نمک نمک فروش انواع نمک خورا
نمک نمک شرکت نمک پاینده با دراختیار داشتن تولیدات بیش از 4کارخانه نمک امکان تولید وعرضه انواع محصولات نمک خوراکی ...
توافقي
طاهری (شرکت نمک پاینده) ، تلفن : 09192760084

‪۹۱/۱۰/۲۸ شکلات خرمای هاما ,پخش پازند
مصرف این میوه بهشتی (خرما) باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان و بیماری قلبی و عروقی می گردد و از ...
0
negin pazand ، تلفن : 09380657002

‪۹۱/۱۰/۱۰ گلاب-عرقيات-بيد مشک-کاسني – نعناع-هل
عرقيات و گلاب معراج عرضه انواع عرقيات و گلاب با مجوز وزارت بهداشت عرضه عرقيات کادويي با بسته بندي ...
mearaj carpet ، تلفن : 02144414626

‪۹۱/۰۹/۰۶ فروش رب کوجه فرنگی
فروش رب کوجه فرنگی رب گوجه فرنگی در قوطی یک کیلویی ، نیم کیلویی و حلب شانزده کیلویی بریکس رب های گوجه ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خرید و فروش تن ماهی
خرید و فروش تن ماهی کنسروهای ماهی شامل شش نوع کیفیت از نوع ماهی میباشد که شامل کنسروماهی با ماهی تن کنسروماهی ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خرید و فروش قند و شکر
خرید و فروش قند و شکر قند : قند خرده شده فله 10 و 20 کیلویی قند خرده شده بسته بندی 700 ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خریدو فروش برنج ایرانی وهندی و پاکستانی
خرید و فروش برنج ایرانی و هندی و پاکستانی برنج ایرانی : برنج طارم درجه یک فریدون کنار- 10کیلویی برنج دونوچ درجه یک ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خرید و فروش مرغ خارجی و داخلی
خرید و فروش مرغ خارجی و داخلی خارجی : مرغ منجمد برزیلی مرغ منجمد ترکی داخلی : مرغ منجمد و گرم ران منجمد و ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خرید و فروش گوشت گوسفندی خارجی و داخلی
خرید و فروش گوشت گوسفندی خارجی و داخلی خارجی : گوشت گوسفندی منجمد استرالیایی گوشت گوسفندی گرم پاکستانی داخلی : گوشت گوسفندی لاشه گرم ران و ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۹/۰۶ خرید و فروش گوشت گوساله برزیلی و ایرانی
خرید و فروش گوشت گوساله برزیلی و ایرانی خارجی : گوشت گوساله منجمد برزیلی شامل ران سردست و گردن گوشت گوساله هندی جهت ...
به فی روز
کوروش نصرتی ، تلفن : 09375378750

‪۹۱/۰۷/۲۶ افشانه ( اسپری ) زعفران جهت مصارف خوراکی
افشانه زعفران جهت مصارف خوراکی/ برای اولین بار معرفی محصول جدید در دنیا که برای اولین بار فقط در ایران اختراع ...
13000
گروه نقش و نگار ایران ، تلفن : 09199338694

‪۹۱/۰۷/۲۲ فروش و صادرات کنسانتره هویج
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره هویج مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریسا آقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۱/۰۷/۲۲ فروش و صادرات کنسانتره کیوی
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره کیوی مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۱/۰۷/۲۲ فروش و صادرات پوره گلابی
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند پوره گلابی مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۱/۰۷/۲۲ فروش و صادرات کنسانتره کشمش
حتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند کنسانتره کشمش مورد نیاز جهت مصرف کارخانه های داخل کشور ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۱/۰۷/۲۲ فروش و صادرات رب انار
احتراما باطلاع می رساند شرکت تجارت نیکان پارسیان می تواند رب انار مورد نیاز شما را با کیفیت عالی و ...
پریساآقازاده ، تلفن : 04413380475

‪۹۱/۰۷/۰۹ فروش انواع برنج باسماتی 1121
فروش انواع برنج باسماتی 1121 برندهای بنیس ، پرنس ، آتشی ، مژده ، خاطره ، مشهود ، کمال ملکی ...
شرکت فراز برج سپاهان ، تلفن :

‪۹۱/۰۵/۲۰ توليد فروش آرد سوخاري پودر سوخاري
با ارد سوخاري مهساطوس غذاها را خوشمزه تر ميل کنيد ...
1300تومان/كيلو
خسرو هاشمي ، تلفن :

‪۹۱/۰۵/۱۰ دستگاه برش سيب زميني به صورت فنري
Hot chips یک دستگاه فوق العاده برای برش دقیق سیب زمینی به صورت فنری(چيپس فنري-هات چيپس-فر چيپس-بامبو چيپس-اسپيرال چيپس-چيپس پيچ-چيپس ...
رضا حقيقي ، تلفن : 0711-2320351

‪۹۱/۰۵/۱۰ دستگاه برش سيب زميني به صورت فنري
قابل توجه رستوران ها ، کافی شاپ ها ، فست فود فروشی ها ، مراکز تجاری و تمامی کسانی که ...
رضا حقيقي ، تلفن : 0711-2320351

‪۹۱/۰۵/۱۰ زرشک
کاهنده و تنظيم کننده قوي فشار خون به صورت فله و يا بسته بندي شرکتي همراه استاندارد و تاييديه هاي مورد ...
سعید سیسکانی ، تلفن : 09151615431

‪۹۱/۰۵/۱۰ زعفران
اورگانيک و بهترين قدرت رنگ دهي به صورت فله و يا بسته بندي شرکتي همراه استاندارد و تاييده هاي مورد ...
سعید سیسکانی ، تلفن : 09151615431

‪۹۱/۰۵/۱۰ پخش عمده اسانس های خوراکی ، اسانس خوراکی
شرکت عطر آرین شرکت عطر آرین پخش عمده اسانس های خوراکی ، اسانس های صنعتی ، اسانس های دئودورانت و اسپری ...
حمید مراغه چیان ، تلفن : 55580095 - 021

‪۹۱/۰۵/۰۲ تاسیس سردخانه
طراحی و نصب سیستم سرمایش طراحی و ساخت و نصب تجهیزات برقی اجرای اتوماسیون (طراحی و برنامه نویسی plc ) مشاوره جهت ...
نادر صمیمی ، تلفن : 09125828235

‪۹۱/۰۴/۲۴ کنسرو ماهی و کنسرو زیتون با تناژ بالا
تن ماهی معمولی 180 گرمی اتکا ...
تماس بگيريد
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین رب با تناژ بالا
رب گوجه یک کیلویی معمولی جوانه اتکا رب گوجه یک کیلویی ایزی اوپن جوانه اتکا رب گوجه حلب 20 کیلویی جوانه ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین روغن با تناژ بالا
روغن نیمه جامد 4.5 کیلویی گل بانو روغن مخلوط 810 گرمی گل بانو روغن سرخ کردنی 810 گرمی گل بانو روغن ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین حلواشکری پرواز با تناژ بالا
حلوا شکری پرواز 50 گرمی 15 عددی حلوا شکری پرواز 400 گرمی 12 عددی حلوا شکری پرواز 70 گرمی 10 عددی حلوا ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین انواع حبوبات با تناژ بالا
عدس بسته بندی 900 گرمی اتکا لوبیا قرمز بسته بندی 900 گرمی اتکا لوبیا قرمز جگری 900 گرمی سبزدانه 12 ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین برنج با تناژ بالا
برنج دم سیاه فریدون کنار برنج هندی 1121 دانه بلند جاودانه 10 کیلویی برنج هندی 1121 دانه بلند اتماء محسن ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۱/۰۴/۲۴ تأمین انواع مواد غذایی و بهداشتی با تناژ
رب گوجه یک کیلویی معمولی جوانه اتکا رب گوجه یک کیلویی ایزی اوپن جوانه اتکا رب گوجه حلب 20 کیلویی جوانه ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۱/۰۴/۱۱ تأمین اسکاچ و سیم ظرفشویی
ابر اسکاچ مستطیل کراتزی ابر اسکاچ گرد کراتزی اسکاچ 2 عددی کراتزی اسکاچ نقره ای فلش 2 عددی کراتزی سیم دو عددی ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 09390858526

‪۹۱/۰۴/۱۱ تأمین قند و شکر با تناژ بالا
شکر بسته بندی 3 کیلویی زمرد قند خرد شده 450 گرمی زمرد قند خرد شده 1800گرمی زمرد شکر سفید بسته بندی ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۱/۰۴/۱۱ تأمین انواع مربا با تناژ بالا
مربا توت فرنگی شیشه ای 280 گرمی جوانه اتکا مربا هویج شیشه 190 گرمی آیش مربا آلبالو شیشه 190 گرمی آیش مربای کیوی ...
تماس بگیرید
مهدی تیرچرخ ، تلفن : 88940078

‪۹۰/۱۲/۱۵ زعفران اصیل قاینات
شهرستان قاین از لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوا مناسبترین بستر را برای رشد زرشک و زعفران دارا می ...
امیر حقگو ، تلفن : 09153626928

‪۹۰/۱۱/۱۵ پيازداغ سبزي خشک سيرداغ بسيم افرا(روستا)
شرکت بسيم افرا شرکت سهامي خاص بسيم افرا با بيش از يک دهه تجربه در امرفرآوري و بسته بندي ميوه و ...
محمد معصومي ، تلفن : 7-22888556

‪۹۰/۱۱/۰۱ تصفیه اپ و فاضلاب صنعتی
عرضه محصولات بیوویتا برای بهبود خروجی تصفیه خانه فاضلاب بهبود خروجی تصفیه خانه فاضلاب با کاربری بیوویتا – کاهش BOD-COD ...
امیر علی فلاح ، تلفن : 88534885

‪۹۰/۱۰/۲۶ نمک .نمک صنعتی.نمک خوراکی نمک پایند
نمک .نمک صنعتی.نمک خوراکی نمک پاینده شرکت نمک پاینده با دراختیار داشتن تولیدات نمک و فروش نمک بیش از 6کارخانه ...
نمک پاینده ، تلفن : 02324234719

‪۹۰/۱۰/۱۹ فروش انواع میوه و سبزی خشک و لواشک
فروش انواع میوه و سبزی خشک ، لواشک با سفارش قبلی با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب گروه تولیدی ...
محمدرضا رحمانی ، تلفن : 09382470704

‪۹۰/۰۸/۱۵ تهیه و طبخ غذای شرکت ها و پرسنل
طبخ و تهیه غذای شرکت ها ادارات و مدارس، سمینارها، مجالس، میهمانی ها و همایش ها کترینگ ویونا با بیش ...
تماس بگیرید
کترینگ ویونا ، تلفن : 77680266-77680267-77602447

‪۹۰/۰۸/۱۲ کنسرو سبزی قورمه سرخ شده
مجتمع صنایع غذایی کارلینا با در سال 1383 افتتاح و موفق به تولید بیش از یکصد نوع محصول با ...
مرجان آقایی ، تلفن : 02166921100

 

1 2

آگهي هاي جديد شركت پويا كشت اورمان
گرده در درمان علائم دیابت مؤثر است
شركت پويا كشت اورمان
تلفن : 04115571647

عسل خام ماده ضد باکتری
شركت پويا كشت اورمان
تلفن : 04115571647

درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: +98(21) 88245235 , +98(912) 3407504