چهارشنبه ۱۲ آذر ۹۹    


   

 - جهت درج آگهی ابتدا باید عضو سایت شوید و سپس با نام کاربری خود وارد سایت شوید : شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: 021-88245235 , 3407504-0912

شناسه :  

رمز عبور :  

فراموشي رمز؟

عضويت رايگان

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
غذا و خوراکی

اخبار

 توليد انواع روغن موتور

 سمپاشی حشرات

 پخش تیغه های دیسکی EHWA کره جنوبی در ایر

 تعمیر تخصصی لوازم اندازه گیری کولیس,میکر

 دستگاه چاپ نوشته, آرم , بارکد به روی تم

 نمایندگی محصولات جوش و برش ESAB اصل با ت

 فروشگاه قطعات لباسشویی زارعی

  پرداخت انواع وام و تامین سرمایه

 مرکز تخصصی تبدیل فیلم دوربین، فیلم ویدئو

 ورق کربن استیل - فولاد کربن استیل - لوله

 فروش تجهیزات برق ساختمانی

 مرکز مشاوره دکتر فهیمه رضایی

 پرستاری از بیمار در بیمارستان - پرایوت

 توری حصاری/فنس/سیم خاردار/ آهن بیزینس

آمار نيازمنديها

نفر بازديد آگهي تاريخ
۳۵۲۷۲۱۸۸۶۶ ۸ ۰۹/۱۲
۲۷۳۵۵۲۲۲۶۵ ۱ ۰۹/۱۱
۵۲۹۱۶۴۸۶۷۶ ۴ ۰۹/۱۰
۲۱۹۲۰۱۸۵۰۴ ۲ ۰۹/۰۹
۱۴۶۵۶۱۳۵۸۴ ۲ ۰۹/۰۸
۸۸۱۶۸۴۵۲ ۰ ۰۹/۰۷
۹۷۲۱۹۱۲۲ ۳ ۰۹/۰۶

لینکدونی

[ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

شرافت دختر قربانی اعتیاد پدر و مادر

سرويس :
90/04/05-20:00
2011-06-26 20:00:09
آخرين مشاهده : 99/09/12-02:19
11 : کد خبر

تعداد مشاهده : 4098


 

خراسان: چه مي گوييد؟ من از روز اول گرداننده لانه فساد نبودم و براي خودم غرور و شخصيتي داشتم. الان هم خوب مي دانم که سرنوشت دختر نوجوانم را خراب کرده ام و نبايد او را شريک کارهاي کثيف خودم مي کردم اما لعنت بر موادمخدر که غيرتم را سوزاند و مرا به اين روز فلاکت بار نشاند.

زن ۳۴ ساله با چشماني گريان در دايره اجتماعي کلانتري ۳۷ مشهد افزود: مدتي در يک خانه فساد بودم اما از چندي قبل به همراه دخترم، ساختماني اجاره کرديم و ...!

اجازه بدهيد بگويم که چه شد به اين حال و روز گرفتار شدم و امروز آن قدر عذاب وجدان و احساس گناه و معصيت دارم که از چهره خودم نيز نفرت پيدا کرده ام و دوست ندارم صورتم را در آينه نگاه کنم.

زن جوان با صدايي بغض گرفته ادامه داد: ۱۸ سال قبل با مردي ازدواج کردم که بي مسئوليت، مغرور و خودخواه بود. از همان روز اول خونسردي و برخوردهاي او آزارم مي داد و کمي نگران شده بودم اما فکر نمي کردم که مجيد غيرتش را پاي بساط رفيق بازي هايش ببازد و آلوده موادمخدر بشود.

به هر بدبختي که بود چند سال زير يک سقف با هم زندگي کرديم ولي شوهرم اين اواخر به کريستال معتاد شد و مرا با زور و تهديد وادار به کارهاي غيراخلاقي کرد. براي مجيد مهم نبود که به چه قيمتي خرجي مواد مخدرش را تامين مي کند و تا به خودم آمدم متوجه شدم در لجنزار فساد غوطه ور شده ام.

مدتي گذشت و من که از اين شرايط خسته شده بودم طلاقم را گرفتم و سرپرستي تنها دخترمان را عهده دار شدم.من سعي داشتم زندگي جديدي بسازم و بچه ام را آبرومندانه بزرگ کنم اما ...!

در اين لحظه بغض دلتنگي هاي زن جوان ترکيد و هق هق گريه هاي او در فضاي اتاق مشاوره کلانتري پيچيد. او پس از مکث کوتاهي در حالي که صدايش مي لرزيد، گفت: اگر شرم و حيا در وجود آدم بميرد ديگر نمي تواند خودش را کنترل کند. شوهرم گوهر عفتم را فداي ندانم کاري هاي خودش کرد و من که در شرايط جديد زندگي ام با مشکلات اقتصادي رو به رو شدم، دوباره تن به فساد اخلاقي دادم. ولي اين بار نه تنها خودم معتاد شدم بلکه سرنوشت دختر بيچاره ام را نيز سوزاندم و خراب کردم.

از کرده خود پشيمان هستم ولي مي خواهم عاجزانه از تمام پدران و مادراني که داستان تلخ زندگي مرا مي خوانند خواهش کنم در زمان ازدواج فرزندان تان دستپاچه نشويد و تحقيقات درست و حسابي انجام بدهيد. همچنين به همه جوان ها مي گويم مراقب حد و مرزهاي شرم و حيا باشيد و اين گوهر با ارزش را در عمق وجود خود حفظ کنيد تا مسير خوشبختي را بيابيد.

   

درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
شماره تلفن وب سايت نیک صالحی: +98(21) 88245235 , +98(912) 3407504